İçimdeki Göç - Payidar Yayınları
truck  SİPARİŞLERİNİZ 24 SAAT İÇİNDE KARGO'DA!
Payidar Yayınları
  • Text
İçimdeki Göç
(0 Değerlendirme)
Stok Kodu : PYG0069
Stok Durumu : Mevcut
İndirimli Fiyatı :
200.00 TL
Kargo Ücreti : 75.00 TL
Sepette 400.00 TL ve üstü için kargo bedava

Hiç kimsenin hatırlamadığı bir söz vererek geldik bu dünyaya. Anlamaya, alışmaya ve uyum sağlamaya çalıştık. Önce ruhumuzun yerleştirildiği bedenimize, sonra kendilerine bahşedildiğimiz ailelerimize ve son olarak da hayatta kalmaya çalıştığımız dünyaya... Herkes bir miktar başarılı, biraz da başarısız oldu aslında. Kendine bu dünyada yer edinmek için kim zorlanmadı, kim bedel ödemedi ki? Ama henüz kişiliği ve karakteri bile oturmamış, kendisine bile yabancı bir çocuk kadar kim zorlanabilir?

İnsanlardaki tahammülsüzlüğü çok küçük yaşlarda tecrübe ederek öğrenmişti Ferit. Çocukluğunda kısmen yetimliği, kısa süreli de olsa öksüzlüğü yaşadı. Tüm arkadaşlıkları hesapsızca ve zamansızca dost edinemeden bitti. Sahiplenecek kadar uzun kalamadı hiçbir mekânda. Acıyı, kederi ve ihaneti anlamlarını bilmiyorken yaşadı. Ferit, içinde bulunduğu bu keşmekeşten ancak büyüyerek kurtulabileceğine inanmıştı. Bedenini oradan oraya savuran insanlardan soyutlanıp, kendi içindeki bir göç ile bulmaya çalıştı huzuru. Bu sefer yalnız da olmayacaktı!

Kim bilir? Belki de bir dokunuşla yeşerecekti çorak toprakları. Karanlığı parçalarcasına doğacaktı güneş, gri bulutların arkasından. Belki de bu sefer kendi iradesiyle adayacaktı hayatını bir başkasına. Neden olmasın? 

Yorum Yapın
Yorum yapabilmek için üye girişi yapılması zorunludur
ÜYE GİRİŞİ / YENİ ÜYELİK
0 değerlendirme ve yorum
Bu ürün için değerlendirme yapılmamış!